strona archiwalna

strona

ostatnia aktualizacja
2019-03-22

matematyka nauki przyrodnicze informatyka osiągnięcia uczniów

DBI 2019 odbędzie się 5 lutego 2019 r. pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Nadchodząca edycja Dnia Bezpiecznego Internetu zachęca wszystkich do aktywnego uczestnictwa w współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Podczas obchodów DBI 2019 organizatorzy chcą podkreślić istotę współpracy pomiędzy różnymi sektorami przy wspieraniu pozytywnych zmian w sieci.

Informacje o przebiegu Dnia Bezpiecznego Internetu 2019 publikowane są w serwisie www.saferinternet.pl.

Prace wyróżnione w konkursie, zaprezentowane poniżej, zostaną wyeksponowanie na terenie szkoły. Do ostatniego III etapu (finał konkursu) zostaną wybrane prace poprzez losowanie uczniów i nauczycieli. Na zwycięzców czekają nagrody :)

WYRÓŻNIONE PRACE PLASTYCZNE
"JESTEM BEZPIECZNY W INTERNECIE" - II ETAP KONKURSU

WYRÓŻNIONE PRACE GRAFICZNE
"JESTEM BEZPIECZNY W INTERNECIE" - II ETAP KONKURSU

KONKURS INFORMATYCZNY DLA KLAS IV - VI

"Święta myszką malowane"

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną został rozstrzygnięty. W wyniku głosownia nauczycieli wyłoniono zwycięzców. Wybrane prace prezentujemy poniżej. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

I miejsce II miejsce
III miejsce III miejsce
IV miejsce IV miejsce
wyróżnienie wyróżnienie

PRACE WYRÓŻNIONE W KONKURSIE :)

PRACE UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH

PRACE UCZNIÓW KLAS PIĄTYCH

PRACE UCZNIÓW KLAS SZÓSTYCH

EUROPEJSKI TYDZIEŃ KODOWANIA 6 - 21.10.2018r.

W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klasy 4a, 4d i 5a. Na zajęciach komputerowych kodowali w programie Baltie w trybie Budowanie, Czarowanie oraz Programowanie. Uczniowie Czarowali scenki według własnego pomysłu oraz tworzyli proste programiki w trybie Nowicjusz.

KODOWANIE W PROGRAMIE BALTIE

CERTYFIKATY CODEWEEK 2018